Partnerzy

Informacje dotyczące partnerstwa

Jeżeli jesteś zainteresowany/a rozwojem własnego biznesu, dołącz do nas już dziś i stań się naszym Partnerem Handlowym. Zwiększ swoją sprzedaż i uzyskaj dostęp do nowych rynków z intensywnie rosnącymi markami. Wychodzimy do Ciebie na przeciw ze sposobnością do zaoferowania swoich nowych produktów i usług, które pomogą Ci zwiększyć swoje marże. Z niecierpliwością czekamy na Twój odzew i informacje o Twojej firmie. Rozpatrzymy Twoje podanie w ciągu 5 dni roboczych i powiadomimy niezwłocznie, jak tylko zapadnie decyzja. Prosimy byś dostarczył/a wszelkie wymagane dokumenty podane poniżej w celu przyspieszenia procedur.
Prosimy byś zwrócił uwagę na fakt że dzielimy się informacjami dotyczącymi cen i zamówień tylko z  naszymi Partnerami Handlowymi. Jak tylko Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, będziemy mogli podzielić się tymi informacjami również i z Tobą.  
Doceniamy Twoje zainteresowanie zostania naszym Partnerem Handlowym i dziękujemy za cierpliwość.

 

Jeżeli tylko jesteś zainteresowany profesionalną współpracą z WF PZL Zakład Doświadczalny Sp. z o.o., prosimy o podpisanie i wysłanie nam formularza rejestracyjnego  Twojej firmy.

WF PZL Zakład Doświadczalny Sp. z o.o.
39-120 Sędziszów Małopolski
ul. Fabryczna 4
Polska
albo
E-mail adres: sekretariat@wfzd.pl