FILTRY PALIWA - WFZD

WF PZL Zakład Doświadczalny Sp. z o.o.
WF PZL Zakład Doświadczalny Sp. z o.o.
Przejdź do treści

FILTRY PALIWA

PRODUKTY
FILTRY PALIWA

Najwyższej jakości filtry paliwa stanowią podstawę do efektywnego zabezpieczania zaawansowanych systemów wtrysku paliwa.
Każde paliwo dostarczane do silnika musi najpierw przejść przez pełnoprzepływowy filtr paliwa. Jednoprzebiegowy system oczyszczania oznacza, że konieczna jest nieporównywalnie większa pewność filtracji, dopasowana równocześnie pod kątem swojej stabilności
i żywotności do żywotności silników. W wielu przypadkach stosowane dziś niewymienne systemy oczyszczania paliwa dostosowane do ciągłej pracy z jednym silnikiem przez cały jego okres eksploatacji.
Zaawansowane materiały filtracyjne stosowane do oczyszczania oleju napędowego, poza wychwytywaniem cząstek stałych nawet na poziomie 1 mikrona, stanowią równocześnie barierę dla cząstek wody, których obecność w zbiorniku, przewodach i wtryskiwaczach jest wielce niepożądana ze względu na korozję elementów układu paliwowego.
Pojawiające się w ostatnich latach alternatywne paliwa takie jak biodiesel cieszą się niemalejącym zainteresowanie ale również wprowadzają wiele zapytań pod kątem ich bezpiecznego wykorzystania w przemyśle.
WF PZL Zakład Doświadczalny Sp. z o.o.
39-120 Sędziszów Młp. Fabryczna 4
NIP 8181598375
Dział sprzedaży
Katarzyna Skała - tel:(048) 604 792 872
k.skala@wfzd.pl
Piotr Mokrzycki - tel:(048) 608 666 549
p.mokrzycki@wfzd.pl
Czynne od 6.30 do 14.30
od poniedziałku do piątku

Wróć do spisu treści